" ЈЕВРЕМОВИМ СТОПАМА"

Основна школа „Јеврем Обреновић“, 19.05.2016. године, у шабачком позоришту, музичко сценским програмом „Јевремовим стопама“, обележила је Дан школе. Програм су организовали, и у њему учествовали, на маестралан начин, ученици, под диригенстком палицом професорке Зорице Лазић. “Професионални” и надахнути глумци као и феноменали сценарио представе мамили су честе аплаузе одушевљене публике.

Пре почетка представе, публици су се представили најбољи ученици ове школе, а за свој рад, труд и успех поздрављени су, такође, бурним аплаузом.

Овим програмом, ученици и колектив школе, наставили су низ манифестација „Јевремови дани“, коју су започели још током марта, - каже директорка  Основне школе “Јеврем Обреновић“, Светлана Смиљанић.

ДАН ОШ "ЈЕВРЕМ ОБРЕНОВИЋ" ШАБАЦ 19.05.2016.