ДЕЧЈА НЕДЕЉА У ЈЕВРЕМОВОЈ ШКОЛИ

И ове године Дечја недеља у Основној школи  „Јеврем Обреновићˮ била је  обележена низом пригодних активности.

Почела је у понедељак са зумбом. Инструкторка зумбе Сања Никшић већ годинама долази у нашу школу и увек нам припреми одличну забаву.

Уторак је био резервисан за другачију врсту игре. Наиме, нашу школу посетио је Балетски студио Арабескаˮ . Наступила је најбоља шабачка балерина Тара Цветковић.

Наставница хемије Јелена Божић са својим ученицима припремила је предавање о првим српским хемичарима.

Четвртак је био препун дешавања. Ученички парламент наше школе организовао је радионицу „Представљамо сеˮ. У четвртак је организован квиз „Здрава хранаˮ за ученике четвртог разреда. Квиз су организовале и водиле  наставнице биологије Милена Мирчић и Мирјана Теодоровић. За ученике првог разреда организована је ликовна радионица на тему „Како је диван светˮ.

Дечја недеља је завршена драматизацијом чувене бајке „Немушти језикˮ.  Свакодневно је у току ове недеље био организиван и Flash-mobˮ на платоу школе. Игру су водиле наставница музичке културе Марица Пријовић и учитељица Каћа Гајић

Дечја недеља у ОШ "Јеврем Обреновић" Шабац