Упис деце у први разред основне школе за школску 2017/18. године од почиње 1. Априла 2017. и траје до  попуне дозвољеног броја ученика

Упис деце се врши сваког радног дана код секретара школе у времену од 9 до 14 сати.

Као редовно годиште за упис у први разред су деца рођена 2010.године и деце рођена  до 1.03.2011.год.

Од потребних докумената треба доставити: копију извода из матичне књиге рођених детета, уверење о завршеном припремном предшколском програму или потврду о похађању припремног предшколског програма, потврду лекара да је дете способно за упис у први разред (дом здравља блок 44), копију пријаве адресе становања детета

Уколико по пријави стана детета, за упис у први разред територијално не припадате нашој школи, попунићете молбу код секретара школе, за упис детета  у први разред без обзира на адресу из пријаве пребивалишта

Приликом уписа детета заказује се тестирање код школског психолога и педагога.

У школи ће и школске 2017/18. год. бити организован продужени боравак. Пријава за боравак се врши код секретара.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо родитеље да школа може да упише у први разред  дете са подручја друге школе, а на захтев родитеља.

Молбу можете предати  секретару школе сваког радног дана у времену од 09.00 до 14.00 сати.