ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У ПРОДУЖЕНОМ БОРАВКУ

Дечија недеља која је трајала од 2.-6.октобра обележена  је у продуженом боравку низом активности .

Први дан је организован полигон спретности под називом ,,Растимо заједно“ у сарадњи са тренерима школице спорта Милошем Палежевић и Драганом Радивојевић.

Затим следи радионица ,,Рециклажа није гњаважа“ где су ученици продуженог боравка од старих дискова правили разне животињице.

Посетили смо вртиће Предшколске установе,, Наше дете“ , где је одржана представа ,,Деда и репа“ .Малишани су били одушевљени костимима и музиком .

На крају Дечије недеље предшколци су нам узвратили посету дружећи се са старијим и ученицима трећег разреда ,кроз музичко- сценско извођење ,,На крилима музике“.Плесали су заједно уз звуке музике Џастина Бибера , барокног и мајмунског плесa .

Наставници и учитељи остварују успешну сарадњу кроз овакав вид дружења , а самим тим промовишу нашу школу и продужени боравак .

Дечија недеља је протекла  у ведром расположењу , добром дружењу и маштовитости ученика продуженог боравка .