Фестивал мале драме

Наша школа је учествовала на Фестивалу мале драме, који се ове године  по први пут обележавао у нашем граду. Фестивал је одржан 24. децембра 2016. у ОШ „Стојан Новаковић“ у Шапцу.  Била је то смотра драмских секција основних школа, а наша школа је наступила са представом „Пепељуга“. Сценарио за представу је написала Јања Јанковић, ученица осмог разреда. При реализацији представе учествовали су ученици: Јања Јанковић, Михаило Нинковић, Урош Миловановић, Александра Јовановић, Анђела Павловић (8. разред), Соња Милојевић, Дуња Андрић, Катарина Зеленовић, Ђорђе Тодић (7. разред), Даница Јанковић (6. разред) са наставницом српског језика Светланом Тошић.

Представа је била добро прихваћена и пропраћена бурним аплаузом, а за најбољег глумца и глумицу представе проглашени су Јања Јанковић и Михаило Нинковић.