20. фебруар 2019. године

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

о почетку наставе у другом полугодишту

Настава у другом полугодишту почеће у понедељак 25. фебруара 2019. године. Тог дана ученици млађих разреда кренуће у школу у прву смену (пре подне), док ће у другу смену (после подне), кренути ученици старијих разреда.

Скрећемо пажњу свим родитељима наших ученика да уколико запазе симптоме болести свога детета, да дете не шаљу у школу и предузму одговарајуће мере лечења. На овај начин нећете додатно излагати своје дете и његово окружење ризику од погоршања здравственог стања, односно ширењу вируса. На тај начин поступићете одговорно како према здрављу сопственог детета, тако и према здрављу друге деце из његовог окружења.

У наредном периоду школа ће, по одобрењу Министарства просвете, науке и технолошког развоја, надокнадити пропуштени рад, водећи рачуна о најбољем интересу ученика и квалитетног начина реализовања наставе и учења.

Републичко такмичење атлетика 16.05.2018

Обавештење атлетика 08.05.2018

Обавештење 27.11.2017.

Освајачи награда на Републичким такмичењима