Амбијентална настава у Средњој пољопривредној школи са домом ученика у Шапцу

У среду, 20. 9. 2023. године, ученици II2  II3 и III2  одељења су посетили Средњу пољопривредну школу са домом ученика у Шапцу и реализовали амбијенталну наставу у истој.

Након доручка, ученици су у пратњи професора запослених у школи и својих учитељица: Радмиле Гајић, Милице Беловуковић и Катарине Гајић обишли пластенике, штале, ергелу и ЗОО врт. Знатижељни ученици су се, после објашњења професора о начинима садње, сејања, одржавања, начину живота разних врста биљака и животиња и мноштва других објашњења, такмичили ко ће више питања поставити. Добили су одговоре на сва постављена питања, а стрпљење и професионалност наших колега из ове школе је немерљива.

Била је ово друга посета наше групе овој школи, али смо сигурни да ћемо у наредном периоду долазити још чешће.

Хвала гостољубивим домаћинима! Много смо научили, дивно се провели и пуни позитивних утисака вратили у школу.

Катарина Гајић, учитељица III2

Амбијентална настава у Средњој пољопривредној школи - галерија слика